+421 (0)41 202 35 00
+421 948 428 718
info@zoznam-znalcov.sk

Potrebujete znalecký posudok od súdneho znalca?

Vyplňte dopytový formulár a my Vám zavoláme do 15minút*

* pole je povinné

Znalec mesto: Žilina 

Ak máte záujem o nakúpenie, predaj alebo ocenenie nehnuteľnosti v tejto oblasti, spolupráca so skúseným znalcom v Žiline je nevyhnutná. Znalec disponuje hlbokými znalosťami miestneho realitného trhu a poskytuje kvalifikované odhady a posudky nehnuteľností. Títo odborníci sú zvyčajne certifikovaní a majú bohaté skúsenosti v oblasti realitného práva, stavebníctva a ekonómie, čo ich služby robí nevyhnutnými pri rôznych právnych a finančných transakciách. 

znalec nehnutelnosti žilina cena

Znalec nehnuteľností: Žilina 

Pri výbere znalca nehnuteľností v Žiline je dôležité zvážiť jeho odborné znalosti a skúsenosti. Tento expert vykonáva detailné analýzy nehnuteľností, berúc do úvahy faktory ako lokalita, technický stav budovy, trhové podmienky a ďalšie. Tieto informácie sú kľúčové pre presné a spravodlivé ocenenie nehnuteľnosti. 

Znalec nehnuteľností v Žiline: cena 

Cena za služby znalca nehnuteľností v Žiline sa líši v závislosti od rôznych faktorov, vrátane rozsahu hodnotenia, typu nehnuteľnosti a komplexnosti posudku. Vo všeobecnosti sa ceny za znalecký posudok pohybujú od niekoľko stoviek eur, pričom presná suma sa dohodne individuálne s klientom. 

Odhadca nehnuteľností: Žilina 

Odhadca nehnuteľností v Žiline hrá kľúčovú úlohu v procese ocenovania majetku. Jeho úlohou je poskytovať objektívne a presné odhady trhovej hodnoty nehnuteľností, ktoré sú dôležité pri kúpe, predaji, úveroch, daňových účeloch a súdnych sporoch. 

Znalecký posudok: Žilina 

Znalecký posudok je oficiálnym dokumentom, ktorý obsahuje odborné ocenenie nehnuteľnosti. Tento dokument je často požadovaný pri žiadostiach o hypotekárny úver, v súdnych sporoch alebo pri dedičských konaniach. Znalecký posudok v Žiline vypracuje kvalifikovaný znalec, ktorý zabezpečí, že všetky relevantné faktory sú dôkladne preskúmané a zohľadnené.   

Znalecký posudok v Žiline: cena 

Cena za znalecký posudok v Žiline je ovplyvnená viacerými faktormi, vrátane typu nehnuteľnosti, jej veľkosti a zložitosti hodnotenia. Klienti by mali očakávať, že ceny za tieto posudky budú v rozmedzí od 200 do 600 eur, v závislosti od konkrétnych okolností a požiadaviek.  

Služby znalca v Žiline sú neoceniteľným prínosom pre každého, kto sa zaoberá nehnuteľnosťami. Bez ohľadu na to, či potrebujete presný odhad hodnoty nehnuteľnosti, znalecký posudok pre právne účely alebo len istotu pri vašej investícii, skúsený znalec v Žiline je správnou voľbou. S jeho odbornými znalosťami a skúsenosťami získate nielen presné ocenenie, ale aj cenné rady a podporu pri vašich realitných transakciách. 

Znalci Žilinského kraja  vypracovávajú znalecké posudky v týchto okresoch: BYTČA, ČADCA, DOLNÝ KUBÍN, KYSUCKÉ NOVÉ MESTO, LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ, MARTIN, NÁMESTOVO, RUŽOMBEROK, TURČIANSKE TEPLICE, TVRDOŠÍN, ŽILINA

 

Znalecký posudok nehnuteľností pre Vás vyhotovíme aj v Žiline

Vítame Vás na stránke zoznam-znalcov.skna ktorej Vám ponúkame naše služby v oblasti ohodnocovania nehnuteľností. Proces ohodnocovania vykonáva ako odbornú činnosť znalec (súdny znalec) v odbore Stavebníctvo v odvetví Odhad hodnoty nehnuteľností. Pôsobíme vo všetkých krajských mestách na Slovensku. Vyhotovíme Vám znalecký posudok na byt, rodinný dom, pozemok, priemyselné stavby, sklady aj iné nehnuteľnosti. Pre Žilinu vypracovávame najčastejšie posudky pre lokality Bôrik, Hájik, Hliny, Mojšová, Lúčka, Solinky, Strážov a samozrejme najväčšie miestne sídlisko Vlčince.

 

Znalecký posudok v odvetví „Odhad hodnoty nehnuteľností“ môže vyhotoviť len znalec zapísaný v zozname znalcov Ministerstva vnútra SR a slúži na stanovenie všeobecnej hodnoty nehnuteľnosti. Zároveň predstavuje doklad o stave nehnuteľnosti k určitému dátumu (napr. pri kúpe bytu).

 

Každý účel (právny úkon), pre ktorý sa znalecký posudok vypracováva, má svoje špecifiká, ktoré sa musia rešpektovať. Medzi bežné účely znaleckých posudkov patria napr.:

 

 • dedičské konanie
 • záložné právo (napr. pre hypotekárny úver v banke)
 • prevod nehnuteľnosti
 • vysporiadanie bezpodielového spoluvlastníctva manželov (BSM)
 • vysporiadanie podielového spoluvlastníctva
 • nájom pozemkov
 • nepeňažný vklad do spoločnosti
 • zápis rozostavanej stavby do katastra nehnuteľností
 • ohodnotenie zložiek podnikov
 • exekúcia nehnuteľnosti
 • určenie hodnoty vecných bremien (právo prechodu a prejazdu a pod.)
 • iné

 

Naši znalci Vám odborne stanovia hodnotu rôznych nehnuteľností:

 • rodinné domy, chaty, chalupy
 • pozemky podľa charakteru
 • byty a nebytové priestory
 • stavby a rozostavané stavby (jednoduché a drobné stavby, administratívne a obchodné budovy, výrobné haly, skladovacie haly,..)
 • areály (výrobné, poľnohospodárske,..), prevádzkové a administratívne budovy, haly a pod.
 • príslušenstvo budov (oplotenie, prípojky inžinierskych sietí,..).

 

Nájdete nás aj na strednom Slovensku. Znalecký posudok Vám vyhotovíme aj v Žilinskom kraji.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]
Priemerné hodnotenie
[Spolu: 2198 Priemer: 4.7]